Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Roma’daki temasları kapsamında İtalya’da önde gelen 19 şirketin CEO ve yöneticileriyle yemekli toplantıda bir araya geldi.

Yemeğe, Pirelli’nin CEO’su Marco Tronchetti Provera, Barilla’nın CEO’su Paolo Barilla, Astaldi’nin CEO’su Paolo Astaldi ve İtalyan Sanayiciler Konfederasyonu Başkanı Vincenzo Boccia’nın yanı sıra çok sayıda İtalyan iş adamı katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yemekte Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Millî Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın ile Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı da eşlik etti.

Şirket yöneticilerini kabulü ile İtalya’daki programını tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye’ye hareket etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye Haberleri,Son Dakika Haberler,Enerji Dergisi,Türkiye,Enerji Medyası,
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Roma İtalya,Dev Yatırımlar ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Başbakanı Paolo Gentiloni,
Türkiye Büyükelçiliği Roma İtalya,İtalya Büyükelçiliği Ankara Türkiye,Roma İtalya Haberleri,İtalya Türkiye ,İş Adamları ,