Altındağ Belediyesi ‘’En Verimli Belediye’’ ödülüne layık görüldü.

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Verimlilik Platformu’nun 2018 yılı En Verimliler Ödülleri’ni alacak kişi, kurum ve kuruluşlar belli oldu. Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Gazeteciler ve Bilim adamlarından oluşan ödül jürisi ödül alacakların isimlerini belirledi; TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK, TÜSİAV Başkan Vekili Yılmaz DOĞAN ile TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY ortak bir basın açıklaması ile söz konusu isimleri yazılı ve görsel basına duyurdular.

En Verimli Belediye Ödülü Altındağ Belediyesinin oldu. Altındağ Belediyesi’nin ödülü Başkan Veysel TİRYAKİ’ye, En Verimli Meslek Kuruluşu ödülü ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR’e, En Verimli Sağlık Kuruluşu ödülü Koru Hastanesi- Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BİRİ’ye , En Verimli İşadamı Ödülü DRD Enerji Ramazan KARAMERCAN’a, En Verimli Bilişim Firması ödülü SPP42 Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ARSLAN’a, En Verimli Çevre ve Enerji Projeleri Firması COEN Yapı ve Enerji Teknolojileri A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Yusuf PEHLİVAN’a, En Verimli Sanayici ödülü Orteks Tekstil Yön. Kur. Bşk. Eyüp DOĞANLAR’a, En Verimli Estetik Polikliniği ödülü Özel Mayasante Polikliniği – Dr. Serkan ÖZTÜRK ve Dr. Devrim GÜRSOY’a;

Ayrıca Işık Sadık Ahmet, Hitit Antik – Mete BAYKARA, Yayla ET – Erzat YILDIZ ise ‘’Veli SARITOPRAK Özel Ödülüne’’ layık görülen isimler oldular.

Medya alanında ise;

En Verimli Televizyon Haber sunucusu Fox TV – İsmail KÜÇÜKKAYA, En Verimli Televizyon Kanalı Temsilcisi Şebnem BURSALI – ATV, En Verimli Yazar Osman ALTINIŞIK Sabah Gazetesi, En Verimli Magazin Dergisi MAG Dergi – Beril ÇAVUŞOĞLU, En Verimli yazı işleri Müdürü Ömür ÜNVER – Milliyet Gazetesi, En Verimli Genel Yayın Yönetmeni Umut KARAKULAH – Zafer Gazetesi, En Verimli Ticari Haber Gazetesi ‘’Ticari Hayat Gazetesi’’ Mehmet GÖKTÜRK, En Verimli Yerel Gazete – Anadolu Gazetesi – Gülay ERTUNÇ ödüle layık görüldüler.

TÜSİAV Verimlilik Platformu Verimlilik Ödül Töreni 29 Mart Perşembe 2018 Salı günü ASO (Ankara Sanayi Odası) Meclis Salonu’nda Atatürk Bulvarı No: 193 Çankaya /Ankara adresinde saat 19:00 ‘da yapılacaktır.